Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie

 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18
    1 września o godzinie 10.00 uroczystym apelem rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. W obecności zaproszonych gości: Pana Wiceburmistrza Miasta i Gminy Wschowa Miłosza Czopka, przedstawicieli Straży Miejskiej i Policji, Dyrektor szkoły Pan Maciej Grabianowski powitał uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Ze szczególną serdecznością zwrócił się do tegorocznych pierwszoklasistów, życząc im sukcesów w nauce i radości z przebywania w naszej szkole. Głos zabrali również Pan Wiceburmistrz Miłosz Czopek i Przewodnicząca Rady Rodziców  Małgorzata Miśkiewicz, którzy  wyrazili nadzieję, że ten rok szkolny będzie udany dla wszystkich uczniów i przyniesie wiele wrażeń, przeżyć i sukcesów.
Na zakończenie apelu przypomniane zostały nazwiska wychowawców poszczególnych klas, a Dyrektor szkoły powitał w naszym gronie nowych nauczycieli panie: Magdalenę Golińską, Elżbietę Bieleń, Kornelię Musiał, Hannę Kwiatkowską, Małgorzatę Rękoś oraz panów: Rafała Kulczykowskiego, Adama Tarkę, Dariusza Rączkę i księdza Tomasza Szulca.
Życzymy wszystkim samych szóstek i piątek w nowym roku szkolnym.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 we WSCHOWIE