Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie

                                            

                                             Szkoła Podstawowa nr 1

                                             ul. Kazimierza Wielkiego 10

                                             67-400 Wschowa

                                             Tel/fax: 65 540-35-61

 

 

                                              Dyrektor szkoły: dr Maciej Grabianowski

                                                             e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

                                              Wicedyrektor szkoły: mgr Dorota Szeląg

                                                             e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

                                              Wicedyrektor szkoły; mgr Wiesława Motała 

                                                             e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

                                            Sekretariat czynny w godz.: 7.30 - 15.30

                                                              e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 we WSCHOWIE